Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd.
Müşteri memnuniyeti bizim amacımız !

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd.

iyi kalite Yapay Pirinç Üretim Hattı satış için
iyi kalite Yapay Pirinç Üretim Hattı satış için
Sorunsuz Feed & Food Ekstrüzyon Hattı istiyorsanız, Chenyang'ı deneyin. Denedim ve test ettim ve asla beni hayal kırıklığına uğratmadılar.

—— Suudi Arabistan'dan Mohamad

Chenyang ile işbirliği yapmayı seçtiğim için çok şanslıyım, Alan her şeyin mükemmel sonuçlandığından emin olmak için çok çalışıyor.

—— Nick Nick.

Catherine sayesinde bana söyleme fırsatı bulma zamanı, o da atıştırmalık yiyecek üretim hattı hakkında çok yardım ediyor.

—— Bay Dan Bell

Onlar profesyonel ekip, Chenyang ve Cindy'yi tanımak benim için onur!

—— Bay Anuj

Ben sohbet şimdi

Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd.

1 2 3 4 5
Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd. Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd. Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd. Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd. Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SR
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 20000-30000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%
Jinan Sunrising Machinery Co, Ltd şişirilmiş gıda maddeleri ve makine alt kuruluşu Gıda ve Ambalaj Makineleri Çin'de ana üye ve bu alanda 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşteriye hizmet vermek için çalışıyor olmuştur.

Firmamız Jinan, Çin Shandong eyaletinin kapasite şehri yatıyor. Firmamız teknoloji araştırma ve geliştirme şişirme için çalışan deneyimli uzmanlar ve maddeler grubu vardır.

Ana makinelerimiz ekstruder, fırın ve fritözdür. Makine patates cipsi işleme hattı, mısır gevrekleri üretim hattı, mısır bukle üretim hattı, kahvaltılık hububat işleme hattı, bebek tozu üretim hattı, dokulu soya fasulyesi protein üretim hattı, mini anında erişte üretim hattı gibi atıştırmalık gıda makine her türlü kapasitesine sahiptir ve diğerleri. Ayrıca tam otomasyon ve yarı otomasyon ile evde beslenen hayvan gıda üretim hattını da yapabiliriz. Ayrıca makinemiz balık ve karides üretim hattını da yapabilir.

Sunrising halkının tüm çabalarıyla kaliteli ve satış sonrası servisimiz, evde ve yurt dışında tanınmış müşterilerin onayını almıştır. Çin atıştırmalık pazarının% 85'ini kullandık. Ürünlerimiz ayrıca Vietnam, Tayland, Sri Lanka, Malezya, Endonezya, Moğolistan, Pakistan, Özbekistan, Ürdün, Suriye, Filistin, Moldova, Honduras vb. Ülkelerine ihraç edilmiştir. Pakistan ve Brezilya'da acentelerimiz bulunmaktadır. Firmamızın kuruluşundan bu yana birbirimiz ile işbirliği yaptık. Fabrikamıza hoş geldiniz ve geleceği birlikte kazanalım.

İletişim bilgileri
Jinan  Sunrising  Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Cindy Zhao

Tel: 86--18615206445

Faks: 86-531-85978989

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)